PŘESNÉ KULIČKOVÉ ŠROUBY

SHUTON-IPIRANGA navrhuje a vyrábí přesné kuličkové šrouby pro odvětví obráběcích strojů, vstřikovací lisy a další aplikace s velkým zatížením, automatizační řešení, aktuátory, polovodiče, elevační systémy atd.

Kuličkové šrouby nabízíme od průměru 20 do 160 mm, stoupání od 5 do 80 mm a délky hřídele až 15 metrů v jednom kuse. Kuličkové šrouby se vyrábějí podle tolerančních stupňů ISO 1 - 3 - 5 - 7. Dodáváme různé typy přednutých a nepředepnutých matic a různé typy převodů kuliček v matici.

V souladu se svou filozofií Xtreme Dynamics a s cílem dosáhnout nejlepších možných výsledků v nejnáročnějších aplikacích vyvinula společnost SHUTON různé technologie přizpůsobené různým aplikačním oblastem.

POLOHOVACÍ
KULIČKOVÉ ŠROUBY

Vysoce výkonné kuličkové osádky pro polohovací aplikace

NAKLÁDÁNÍ
KULIČKOVÝCH ŠROUBŮ

Vysoká dynamika a vysoké zatížení kuličkové šrouby pro náročné aplikace.

PŘEPRAVNÍ Y
KULIČKOVÉ ŠROUB

Vysoce účinné kuličkové šrouby pro automatizační aplikace.

COMPLEX

VYSOKORYCHLOSTNÍ KULIČKOVÉ ŠROUBY

Efektivní tuhost zaměřená na zlepšení času obrábění v nejnáročnějších výrobních odvětvích, jako jsou např. automobilový a letecký průmysl.

PRIME

KULIČKOVÉ ŠROUBY PRO STANDARDNÍ UMÍSTĚNÍS

Vysoká přesnost při pomalém pohybu přepracovávání krátkého stoupání vnitřní recirkulace kuličkových šroubů pro optimální polohování a plynulé otáčení při použití v nízkých rychlostech.

IML/HDL/PKL

VYSOKOZÁTĚŽOVÉ KULIČKOVÉ ŠROUBY

Vysokou dynamiku a vysoké zatížení pro použití u vstřikování plastů, lisování a jiných použití pro velké zatížení.

TMBS

PŘESNÉ TRANSPORTNÍ KULIČKOVÉ ŠROUBY

Vysoce účinné přesné transportní kuličkové šrouby pro automatizační aplikace, stupeň přesnosti ISO1-3-5.

ROLLED

TRANSPORTNÍ KULIČKOVÉ ŠROUBY

Vysoce účinné transportní kuličkové šrouby pro automatizační aplikace, stupeň přesnosti ISO5-7.

ONLINE VÝPOČET KULIČKOVÝCH ŠROUBŮ

"Inženýrské služby" společnosti SHUTON-IPIRANGA nabízí svým zákazníkům komplexní poradenství ohledně výběru PŘESNÝCH KULIČKOVÝCH ŠROUBŮ a stanovení optimálního režimu použití pro každou aplikaci. Pečlivě prozkoumáme různá řešení a najdeme potřeby nových vyvinutých výrobků, které se mohou vyskytnout. Brzy vám poskytneme možnost on-line zjednodušeného výpočtu kuličkových šroubů.

BRZY